Pierwsze seminarium online PTP SPP „Pogranicze psychozy i dysocjacji”

Pierwsze seminarium online PTP SPP „Pogranicze psychozy i dysocjacji”

Zapraszamy na pierwsze seminarium online PTP SPP „Pogranicze psychozy i dysocjacji”. W czasie seminarium Prof. Katarzyna Prot-Klinger i Dr Radosław Tomalski będą rozmawiać o tym, czym jest dysocjacja, jakie znaczenie mają objawy dysocjacyjne w kontekście psychozy, szczególnie w kontekście psychoterapii. W drugiej połowie spotkania prowadzący będą odpowiadać na pytania uczestników, które będzie można zadawać w jego trakcie poprzez czat. Spotkanie będzie nagrywane.

Seminarium odbędzie się w sobotę 5 września 2020 g. 16.00-17.30 na platformie Zoom.

Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak wymaga rejestracji poprzez platformę E-psyche. Osoby korzystające z E-psyche po raz pierwszy muszą najpierw założyć swój profil, a osoby, które już mają konto, mogą od razu zalogować się i wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez link https://app.e-psyche.eu/education/seminarium-ptpspp Po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto w serwisie e-psyche, link do seminarium znajdzie się w zakładce MOJE SZKOLENIA.

Prowadzący:

Prof. Katarzyna Prot-Klinger jest psychiatrą, psychoterapeutką i superwizorką, przewodniczącą Polskiego Towarzystwa na rzecz Psychologicznego i Społecznego Podejścia do Psychoz

Dr n.med. Radosław Tomalski jest psychiatrą, psychoterapeuta i superwizorem, osobą kontaktową na Polskę Europejskiego Towarzystwa Traumy i Dysocjacji (ESTD) i posiada status Mentora tego Towarzystwa. Bierze udział w projektach badawczych Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją Uniwersytetu SWPS w Katowicach, a także jest współzałożycielem serwisu www.traumaidysocjacja.pl którego celem jest propagowanie wiedzy odnośnie zaburzeń dysocjacyjnych.