Pogranicze psychozy i dysocjacji. Część 2.

Pogranicze psychozy i dysocjacji. Część 2.

Poprzednia rozmowa na temat pogranicza psychozy i dysocjacji wzbudziła spore zainteresowanie oraz otworzyła przestrzeń na nowe pytania. Zostaną one podjęte w drugiej rozmowie Prof. Katarzyny Prot-Klinger i Dr Radosława Tomalskiego. W drugiej połowie spotkania prowadzący będą odpowiadać na pytania uczestników, które będzie można zadawać w jego trakcie poprzez czat. Spotkanie będzie nagrywane.
Seminarium odbędzie się w sobotę 24 października g. 16.00-17.30 na platformie Zoom.

Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak wymaga rejestracji poprzez platformę E-psyche. Osoby korzystające z E-psyche po raz pierwszy muszą najpierw założyć swój profil, a osoby, które już mają konto, mogą od razu zalogować się i wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez. Po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto w serwisie e-psyche, link do seminarium na platformie Zoom znajdzie się w zakładce MOJE SZKOLENIA.

LINK do rejestracji https://app.e-psyche.eu/education/seminarium-ptpspp-2

Prowadzący:
Prof. Katarzyna Prot-Klinger jest psychiatrą, psychoterapeutką i superwizorką, przewodniczącą Polskiego Towarzystwa na rzecz Psychologicznego i Społecznego Podejścia do Psychoz
Dr n.med. Radosław Tomalski jest psychiatrą, psychoterapeuta i superwizorem, osobą kontaktową na Polskę Europejskiego Towarzystwa Traumy i Dysocjacji (ESTD) i posiada status Mentora tego Towarzystwa. Bierze udział w projektach badawczych Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją Uniwersytetu SWPS w Katowicach, a także jest współzałożycielem serwisu www.traumaidysocjacja.pl którego celem jest propagowanie wiedzy odnośnie zaburzeń dysocjacyjnych.