SUPERWIZJA Brian Martindale

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W niedzielę 30.09.2018 zapraszamy na grupową superwizję materiału klinicznego, którą poprowadzi Brian Martindale.

Brian Martindale jest psychiatrą i psychoanalitykiem, obecnie pracuje w prywatnej praktyce na północnym wschodzie Wielkiej Brytanii (obszar Newcastle). Ma doświadczenie pracy w publicznej służbie zdrowia z osobami doświadczającymi psychozy w zespole wczesnej interwencji, a także z rodzinami pacjentów.
Jest byłym Prezydentem ISPS (International Society for Psychological and Social Approaches to Psychosis ), był inicjatorem i pierwszym redaktorem rozległej serii książek ISPS, był także założycielem Oddziału ISPS w Wielkiej Brytanii. Jest jednym z założycieli Europejskiej Federacji Psychoanalitycznej Psychoterapii (EFPP). Przez kilka lat reprezentował Europę Zachodnią w Światowym Stowarzyszeniu Psychiatrycznym.
Od lat przyjeżdża do Polski (ośrodków w Krakowie i Gdańsku) jako wykładowca i superwizor.  W trakcie dwugodzinnego spotkania przeprowadzona zostanie superwizja dwóch sytuacji klinicznych.Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w superwizji grupowej. Potrzebujemy również dwóch osób, które przedstawią swój materiał (zapis sesji i opis pacjenta). Termin: 30.09.2018, w godz. 10:00-12:15
Miejsce: siedziba IAGR ul. Genewska 9A, Warszawa
Opłata: 100 zł dla osób szkolących się w IGAR, członków PTPSPP, członków zespołu PSYCHE PLUS oraz 120 zł dla pozostałych osób (przelew na konto BZWBK: 75 1090 1694 0000 0001 0271 1433, 
w tytule przelewu: superwizja BM 30.09.18)
Zgłoszenia: sekretariat@psycheplus.pl (Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zapisów.) Superwizja będzie tłumaczona z języka angielskiego.*Materiał kliniczny powinien zostać przetłumaczony na angielski i przekazany odpowiednio wcześniej superwizorowi. W razie potrzeby możemy pomóc w tłumaczeniu.